contact_form - en to nl_NL translation catalogue (90 entries)

en: Activated plugins
nl_NL: Geactiveerde plugins

en: Read more
nl_NL: Lees verder

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Installed plugins
nl_NL: Geïnstalleerde Plugins

en: Recommended plugins
nl_NL: Aanbevolen Plugins

en: Install %s
nl_NL: Installeer %s

en: Install now from wordpress.org
nl_NL: Installeer nu via wordpress.org

en: If you have any questions, please contact us via plugin@bestwebsoft.com or fill in our contact form on our site
nl_NL: Mocht u nog vragen hebben, stuur dan een email naar plugin@bestwebsoft.com of vul het contactformulier op onze website in.

en: Contact Form Options
nl_NL: Contact Form Opties

en: Name:
nl_NL: Naam:

en: Email Address:
nl_NL: Email adres:

en: Phone number:
nl_NL: Telefoonnummer:

en: Subject:
nl_NL: Onderwerp:

en: Message:
nl_NL: Bericht:

en: Attachment:
nl_NL: Bijlage:

en: Submit
nl_NL: Versturen

en: Your name is required.
nl_NL: Uw naam is verplicht.

en: A proper e-mail address is required.
nl_NL: Een correct email adres is vereist.

en: Subject is required.
nl_NL: Onderwerp tekst is verplicht.

en: Message text is required.
nl_NL: Bericht tekst is verplicht.

en: Phone number is required.
nl_NL: Telefoonnummer verplicht

en: File format is not valid.
nl_NL: Bijlage is beschadigd.

en: Please fill out the CAPTCHA.
nl_NL: Vul de CAPTCHA in.

en: Please make corrections below and try again.
nl_NL: Vul alle vereiste informatie in en probeer het opnieuw.

en: Thank you for contacting us.
nl_NL: Bedankt voor uw bericht.

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
nl_NL: Als de optie 'Doorsturen naar pagina' is geselecteerd, dient u het url veld in te vullen in de volgende format

en: Such user does not exist. Settings are not saved.
nl_NL: Deze gebruiker bestaat niet. Instellingen zijn niet opgeslagen.

en: Please enter a valid email address. Settings are not saved.
nl_NL: Geef een geldig email adres op. Instellingen zijn niet opgeslagen.

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field. Settings are not saved.
nl_NL: Geef een geldig email adres op. Instellingen zijn niet opgeslagen.

en: Options saved.
nl_NL: Instellingen opgeslagen.

en: If you would like to add the Contact Form to your website, just copy and paste this shortcode to your post or page or widget:
nl_NL: Als je een Contact Form aan je website wil toevoegen, kopieer dan deze code in je bericht, op je pagina of widget:

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
nl_NL: Als onderstaande velden leeg blijven, zal het bericht gestuurd worden aan het adres dat is gespecificeerd tijdens de registratie.

en: The user's email address:
nl_NL: Gebruik het email adres van de Wordpress gebruiker:

en: Create a username
nl_NL: Kies gebruikersnaam

en: Enter a username of the person who should get the messages from the contact form.
nl_NL: Voer de naam in van de gebruiker die berichten van dit contact formulier moet ontvangen.

en: Use this email address:
nl_NL: Gebruik dit email adres:

en: Enter the email address you want the messages forwarded to.
nl_NL: Geef een email adres op waar de berichten naar verstuurd moeten worden.

en: Additional options
nl_NL: Extra opties

en: Display Attachment block
nl_NL: Toon de bijlage knop

en: Users can attach the following file formats
nl_NL: Gebruikers kunnen de volgende bestandtypen toevoegen

en: Display Attachment tips
nl_NL: Toon Bijlage uitleg

en: Display tips below the Attachment block
nl_NL: Toon uitleg na Bijlage knop

en: Display Send me a copy block
nl_NL: Geef 'Kopie aan mij sturen' weer

en: What to use?
nl_NL: Voor welk gebruik?

en: You can use the wp_mail function for mailing
nl_NL: Om emails te verzenden kunt u the wordpress wp-mail functie gebruiken

en: To send mail you can use the php mail function
nl_NL: Om emails te verzenden kunt e de php mail functie gebruiken

en: Change text of the 'FROM' field
nl_NL: Verander de tekst voor 'VAN' veld van het email adres

en: Enter the email address in the 'From' field
nl_NL: Kies het email adres voor 'Van' veld voor het versturen van de mail

en: The email address of the user who fills the form is going to be used in the field 'From'.
nl_NL: In het veld 'Van' in de email zal het email adres van degene die het formulier invult gebruikt worden.

en: This email address will be used in the 'From' field.
nl_NL: In het veld 'Van' dit email adres zal worden gebruikt.

en: Display phone field
nl_NL: Toon telefoonnummer veld

en: Required fields
nl_NL: Verplicht veld

en: Name
nl_NL: Naam

en: E-Mail Address
nl_NL: Email adres:

en: Phone
nl_NL: Telefoonnummer

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Display additional info in email
nl_NL: Toon aanvullende informatie in de email

en: Sent from (ip address)
nl_NL: Verstuurd van (IP-adres)

en: Date/Time
nl_NL: Datum/Tijd

en: Sent from (referer)
nl_NL: Verstuurd vanaf (referer)

en: Using (user agent)
nl_NL: Met  (user agent)

en: Language settings for the field names in the form
nl_NL: Taal instellingen voor velden met een label

en: Add language
nl_NL: Voeg een taal toe

en: Change the names of the contact form fields and error messages
nl_NL: Verander de namen van de labels en de foutmeldingen

en: English
nl_NL: Engels

en: Error message for the Name field
nl_NL: Foutmelding voor naam veld

en: Error message for the Email field
nl_NL: Foutmelding voor email veld

en: Error message for the Phone field
nl_NL: Foutmelding voor telefoonnummer veld

en: Error message for the Subject field
nl_NL: Foutmelding voor onderwerp veld

en: Error message for the Message field
nl_NL: Foutmelding voor bericht veld

en: Error message for the Attachment field
nl_NL: Foutmelding voor bijlage veld

en: Error message for the Captcha field
nl_NL: Foutmelding voor captcha

en: Error message for the whole form
nl_NL: Foutmelding voor het gehele formulier

en: Use shortcode
nl_NL: Gebruik shortcode

en: for this language
nl_NL: voor deze taal

en: Action after email is sent
nl_NL: Actie na het verzenden van de email

en: Display text
nl_NL: Toon tekst

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Redirect to the page
nl_NL: Dooorsturen naar pagina

en: Save Changes
nl_NL: Bewaar veranderingen

en: Sorry, email message could not be delivered.
nl_NL: Sorry, uw bericht kon niet worden verstuurd.

en: You can attach the following file formats
nl_NL: Bestanden van de volgende formaten kunnen worden bijgevoegd

en: Send me a copy
nl_NL: Kopie aan mij sturen

en: Contact from
nl_NL: Contact van

en: Site
nl_NL: Website

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
nl_NL: Als u deze MIME ziet, dan ondersteunt uw client geen MIME-Typen!

en: FAQ
nl_NL: Veel gestelde vragen (FAQ)

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Are you sure that you want to delete this language data?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze taal wilt verwijderen?
